Renkli Baskı Asfalt

Renkli Baskı Asfalt, Yapılarınızı daha da ilgi çekici hale getirmek ister miydiniz? Farklılık oluşturmak ve yapmış olduğunuz eserlerin yanına renkli asfalt ekleyerek bu eyleminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Renkli asfalt sayesinde dikkat çekici olan yapılarınızın yanına bir dikkat çekici unsur daha ekleyerek gözde mekanlardan biri olma yolunda emin adımlar atın. Hisar asfalt kalitesi ile yaptıracak olduğunuz çalışmalar usta ellerden geçecek. Sıcak iklimde asfalt uygulatacak kişilerin sıcaklık yüzünden korkusu olabilir.

Renkli Baskı Asfalt

Renkli Baskı Asfalt, Sıradan asfaltlar güneş ışığı ile temas ettiği zaman erime ve etrafa sıcaklık yayma gibi durumlar yaşanmaktadır. Fakat baskı asfalt ile bu durumu kökten çözebilir hem de çevreye estetik bir görünüm katabilirsiniz. Renkli baskı asfalt üzerindeki boyaların içerdiği özel maddeler sayesinde üzerine gelen güneş ışınlarını saklamaz. Böylece ısı da açığa çıkmaz. Asfalt üzerinde ısı olmayacağından dolayı da erime gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Cadde ve meydanlarda ise insanlara sıcaklık yüzünden rahatsızlık vermez. 

Düşük Maliyet Garantisi

Renkli Asfalt Fiyatları oldukça düşük meblağlardan temin edilebilmektedir. Uygulama dahil olmak üzere cebinizi fazla yakmadan renkli asfalt kaplamaya sahip olabilirsiniz. Geniş uygulama alanları sayesinde renkli asfalt ile her duruma uygun yapılar yapabileceksiniz. Asfalt içerisinde bulunan özel maddeler sayesinde sert darbelere karşı ve aşınmalara karşı büyük bir direnç oluşmaktadır. Boya ile bu madde birleştiği zaman da boyayı sıkı bir şekilde üzerinde tutar. Boyada renk solma veya yolun çeşitli yerlerinde tamamen boya çıkması gibi durumlar söz konusu dahi olmaz. Düşük maliyetin yanında size ek masraflar da çıkartmayan renkli baskı asfaltlar istediğiniz renkler doğrultusunda olabilmektedir. 12 adet ana renk bulunur ve bu renklerin karışımı ile farklı renkler de elde edilebilir.

Renkli Baskı Asfalt Kullanım Alanları

Renkli Baskı Asfalt kullanımı genel olarak ziyaretçilere açık olan yerlerde ve iş yerlerinde tercih edilir. Estetik görünüş kattığından dolayı yol üzerlerinde pek tercih edilmez. Baskı ve renk olarak istediğiniz gibi şekillendirebileceğiniz yolları fabrika alanlarında, oyun parklarında, çay parklarında kullanabilirsiniz. Baskı ile insanları gideceği yere kolay bir şekilde yönlendirebilir böylece civarda personellere fazla ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Aynı zamanda tören alanları, meydanlar da renkli asfalt için uygun alanlardır. Lüks veya normal site alanları, açık ve kapalı otoparklar, spor sahaları, cadde ve sokaklar da kullanıma uygun olacaktır. Kısa sürede yapılabilme avantajı ile alanı fazla meşgul etmeden halka açık olarak renkli baskılı asfaltı kullanıma açabilirsiniz.