Bisiklet Yolu Boyası

Bisiklet Yolu Boyası, renklendirme, bisiklet yolları için çizgiler ve logolar eklemek için kullanılan ürünümüzdür. Bisiklet ile sağlıklı ve keyifli bir zaman olması sizden bu kez güvenli hale getirmek için bizden biridir. Sağlıklı yaşam ve trafik sorunları için yol yollarına çözüm olacak; asfalt ve renkli kaplama da dahil olmak üzere çizgiler ve. Logo ile birlikte projeye göre en son teknolojik ekipmanlarla anahtar teslimi. Bunlar, pürüzsüz, kaygan ve sürücüye düşme riskine karşı dirençli olduğu düşünülmelidir ana faktörlerdir. Bisiklet yol boyaları birkaç farklı şekilde üretilebilir ve uygulanabilir.

Bisiklet Yolu Boyası

Bisiklet Yolu Boyası, Zemin asfalt ise,” çimento esaslı asfalt boyalar“, zemin beton ise,” akrilik esaslı boyalar ” kullanılır. Çimento esaslı boyalar bir sette paketlenir ve su ile inceltilir. Karayolları, otoyollar, fabrikalar ve otoparklarda işaretlemek için kullanılır. Kalite, dayanıklılık ve kolay uygulanabilirlik bireysel ve kurumsal müşterilerimiz Adoline Road Traffic paint’i kullanmaktan mutluluk duyarlar. Siyah, beyaz, sarı, kırmızı ve yeşil renk seçenekleri vardır. 1 kg, 3 kg, 20 kg ve 25 kg’lık paketlerde satılmaktadır. 20 kg Adolin yol hattı boyası ortalama 80 metrekare boyar. Adolin soğuk trafik boyası tek bileşenli, solvent bazlı, uzun ömürlü ve dayanıklı yol hattı boyasıdır. Güneş ışınlarının, deniz suyunun ve yağmur suyunun olumsuz etkilerine karşı oldukça dayanıklıdır.

Gündoğdu Asfalt / Renkli Desenli Asfalt / Bisiklet Yolu Yapımı

Bisiklet Yolu Boyası, Akrilik bisiklet yolu kaplaması birkaç katmandan oluşur. İlk olarak, zemin astarı, daha sonra tam malzeme ve son olarak akrilik boya kaplamaya uygulanır tamamlanır. Akrilik bazlı boyalar ve plastik variller KG ve Silis kurumunda üretilir – su karıştırılır ve inceltilir. Sizin için uzun ömürlü, canlı renkler ve tüm mekanik darbelere dayanıklı ürünler üretiyoruz ve uyguluyoruz. UV direnci yüksektir, yüzeye uygulanan asfalt çok iyi yapışır, mekanik direnç yüksektir ve çatlamaz. Asfalt kaplama boyası iki set halinde mevcuttur; birincisi renkli, su bazlı akrilik polimer bazlı bir sıvı bileşiktir, ikincisi ise çimento bazlı bir toz karışımıdır.